KONST / Litografier / Litografi 13038406
nr 1303 8406
Teresa Wennberg
(f. 1944), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 4/25. Motivet: 51x17 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 januari 2020
kl 19:38:26
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Teresa Wennberg
Läs mer om Teresa Wennberg